Ateliér

Místo využívané k mému ateliérovému focení není klasickou veřejnou provozovnou, ale soukromým nebytovým prostorem, ve kterém jsem k dispozici vždy až po individuálně domluveném setkání, či před samotným focením. Nelze tedy přijít bez objednání.

Interiér ateliéru je místem vcelku unikátním, jedná se totiž o prostory bývalého krytu CO, v podzemí bytového domu.

Naleznete jej na adrese: Vítězslava Nezvala, blok 203, druhý/prostřední vchod, Most. Do navigace zadávejte adresu: Josefa Skupy 2292/17.

Na mapě si lokaci můžete prohlédnout zde.

Ateliér se skládá z několika různě stylizovaných fotících místností, od klasických ateliérových pozadí, až po holé „industriálnější“ prostory, kde lze realizovat i různé složitější scény a experimenty. Vybaven je mnoha látkovými pozadími, rekvizitami, drobnými doplňky i menší šatnou s „erárním“, převážně dámským oblečením a obuví.

Nefotící zázemí je vybaveno sedací soupravou, líčícím koutem, lednicí, audio a video možnostmi a sociálním zařízením. I když se jedná o bývalý kryt CO, je v místě silný signál pro všechny operátory, včetně dostupnosti silného 3G pro mobilní internet.

Samotné detailní informace ohledně focení domlouvám vždy individuálně, s přihlédnutím ke konkrétní zakázce, potřebám klientů atd.